from €399,00
Rezervasyon

Benelux Paris Turu

ico_maps_add_2 Created with Sketch. Paris, Fransa
Average
ico_clock Created with Sketch.

Süre

7 Gece 8 Gün

ico_tour_type Created with Sketch.

Tur Tipi

Günlük Tur

ico_adults_blue Created with Sketch.

Kontenjan

100 kişi

Vize Durumu

___

Tur Programı

Benelux-paris turları ile bir haftada 5 ülke, birbirinden muhteşem 10 şehri gezme imkanı bulacağınız tatil fırsatı Kappa tur ayrıcalığı ile sizlere çok yakın. Hollanda,Belçika,Lüksemburg ve Fransa dörtlüsünden oluşan Benelux-Paris turları ile Avrupa’nın en güzel şehirlerini gezeceksiniz. Laleleriyle ünlü Hollanda sizi etkisi altına alacak.Amsterdam’ın kanallarında gündüz tekne turuna çıkıp birbirinden güzel evlerini görecek, canlı gece hayatıyla eğleneceksiniz. Sonraki durak olan Brüksel’de çeşit çeşit çikolataları tadıp, Grand Place meydanında devasa yapıtlara hayranlık duyacaksınız.Lüksemburg’a geldiğinizde ise kendinizi sarayların ve muhteşem doğanın içinde bulacaksınız.

Daha fazla gör

Tur

 • TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL (IST)- LÜKSEMBURG (LUX) – İSTANBUL (IST) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
 • HAVALİMANI VERGİLERİ
 • 3 VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMALAR
 • HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 • TÜM ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLER
 • PANORAMİK PARİS, BRÜKSEL, AMSTERDAM VE LÜKSEMBURG ŞEHİR TURLARI
 • PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ
 • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
 • ŞEHİR VERGİLERİ (25 EURO)

Tur Programı

Tümünü Göster
1.GÜN Ι İSTANBUL - LÜKSEMBURG - PARİS (Cumartesi, 23 Kasım)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kappatur kontuarı önünde saat 07:30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1353 sefer sayılı uçuşu ile 09:40’ta Lüksemburg’a uçuş. Yerel saat ile 11:05’te varış ve Paris’e hareket. Paris’e varışın ardından panoramik Paris şehir turu. Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι PARİS (Pazar, 24 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler. Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara,şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz.Akşam, dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Paris by night turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turu: 85 € ( Kişi Başı)
Paris by night turu : 30 € ( Kişi Başı)

3.GÜN Ι PARİS (Pazartesi, 25 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler.Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletlerevi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz.Tur sonrasi otelimize donus serbest zaman.. Geceleme otelimizde.
Disneyland turu:110 € ( Kişi Başı)

4.GÜN Ι PARİS - BRÜKSEL (Salı, 26 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları,eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugge şehir turuna katılabilirler.Brugge’de vereceğiz serbet zaan sonrası Brüksel’e hareket.Brüksel’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place(şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Brugge kenti turu: 35 € ( Kişi Başı)

5.GÜN Ι BRÜKSEL –ROTERDAM - AMSTERDAM (Çarşamba, 27 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Rotterdam’a hareket ediyoruz. Rotterdam’a varış sonrası panaromik şehir turu. Turumuzun ardından Amsterdam’a hareket. Amsterdam’a varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

6.GÜN Ι AMSTERDAM (Perşembe, 28 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Muhteşem Hollanda turuna katılabilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Delft şehri, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venediği olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ardından Mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehrini geziyor ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
Muhteşem Hollanda turu : 85 € ( Kişi Başı)

7.GÜN Ι AMSTERDAM –KÖLN - LÜKSEMBURG (Cuma, 29 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Köln’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Gotik Katedral, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Lüksemburg’a hareket. Varışımızın ardından şehir turu. Turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, Vedar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Remich ve Schengen turuna katılabilirler. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisi’ndeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz). Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
Remich ve Schengen Gezisi: 35 € ( Kişi Başı)

8.GÜN Ι LÜKSEMBURG (Cumartesi, 30 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK1354 sayılı tarifeli seferi ile saat 12:00’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17:10’da İstanbul Yeni Havalimanına varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

Dahil/Hariç Hizmetler

 • check-1 TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL (IST)- LÜKSEMBURG (LUX) – İSTANBUL (IST) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
 • check-1 HAVALİMANI VERGİLERİ
 • check-1 3 VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMALAR
 • check-1 HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 • check-1 TÜM ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLER
 • check-1 PANORAMİK PARİS, BRÜKSEL, AMSTERDAM VE LÜKSEMBURG ŞEHİR TURLARI
 • check-1 PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ
 • check-1 ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
 • check-1 ŞEHİR VERGİLERİ (25 EURO)
 • remove SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120€ )
 • remove YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 YTL )
 • remove 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 • remove PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
 • remove KİŞİSEL HARCAMALAR
 • remove ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
 • remove MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
 • remove ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)
 • remove (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)
 • remove İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA İZMİR VE ANTALYA 70 € / DİĞER ŞEHİRLER 110€ / KIBRIS 130 € KİŞİBAŞI DIR (İSTEĞE BAĞLI)

Tur Haritası

Ico_maps Created with Sketch. Paris, Fransa

Sık Sorulan Sorular

question-help-message
When and where does the tour end?
Your tour will conclude in San Francisco on Day 8 of the trip. There are no activities planned for this day so you're free to depart at any time. We highly recommend booking post-accommodation to give yourself time to fully experience the wonders of this iconic city!
question-help-message
When and where does the tour start?
Day 1 of this tour is an arrivals day, which gives you a chance to settle into your hotel and explore Los Angeles. The only planned activity for this day is an evening welcome meeting at 7pm, where you can get to know your guides and fellow travellers. Please be aware that the meeting point is subject to change until your final documents are released.
question-help-message
Do you arrange airport transfers?
Airport transfers are not included in the price of this tour, however you can book for an arrival transfer in advance. In this case a tour operator representative will be at the airport to greet you. To arrange this please contact our customer service team once you have a confirmed booking.
question-help-message
What is the age range?
This tour has an age range of 12-70 years old, this means children under the age of 12 will not be eligible to participate in this tour. However, if you are over 70 years please contact us as you may be eligible to join the tour if you fill out G Adventures self-assessment form.

Değerli Görüşler

3/5
Average
Based on 2 reviews
Excellent
0
Very Good
0
Average
2
Poor
0
Terrible
0
Paket tur, Kültür Turları, Bireysel Grup geziler

Customer

16/01/2019

Great Trip

Very professional support system and serious support team all my questions answered
Paket tur, Kültür Turları, Bireysel Grup geziler

Customer

16/01/2019

Great Trip

Very professional support system and serious support team all my questions answered
Showing 1 - 2 of 2 in total
Ico_close Created with Sketch.
from €399,00
Extra
 • Schengen Vizesi(€120,00) *
 • Seyahat Sağlık Sigortası(€15,00) *
 • İptal Güvence Sigortası(€30,00) *

Operasyon

root

Member Since 2019

99 Reviews

Fırsat Aboneliği

Tatil fırsatlarını ilk sen yakala