from €599,00
Rezervasyon

Almanya Polonya-Berlin-Varşova-Krakow-Wroclaw-Poznan

ico_maps_add_2 Created with Sketch. New York, United States
Not Rate
ico_clock Created with Sketch.

Süre

7 Gece 8 Gün

ico_tour_type Created with Sketch.

Tur Tipi

Paket Tur

ico_adults_blue Created with Sketch.

Kontenjan

2 kişi

Vize Durumu

___

Tur Programı

Polonya’nın en büyük serası “The Palm House”u, Market Meydanı’nı, Rönesans’ın ülkeye etkilerini en güzel yansıtan Şehir Binası’nı, ülkedeki en güzel Barok yapılardan biri olan St.Maria Magdelana Collegiate Kilisesi’ni  ve Özgürlük meydanını göreceğiz. Turumuzun ardından Varşova’ya doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak  düzenlenecek Torun turuna katılabilirler. Torun, Orta Çağ Gotik mimarisini yansıtan, tamamen tuğladan yapılmış, anıtsal kiliseler, tarihi belediye binası ve şehir duvarlarını barındırmaktadır.

Tur Programı

Tümünü Göster
Tur Programı

1.GÜN Ι İSTANBUL – BERLİN - POZNAN (Pazar, 11 Ağustos)
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 08.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 979 sayılı tarifeli seferi ile saat 10.35’te Berlin’e uçuş. Yerel saat ile 12.30’da varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Poznan’a hareket. Poznan’a varışımızın ardından otelimize yerleşme ve geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι POZNAN – VARŞOVA (Pazartesi, 12 Ağustos)
Sabah kahvaltısının ardından Poznan şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz sırasında; Polonya’nın en büyük serası “The Palm House”u, Market Meydanı’nı, Rönesans’ın ülkeye etkilerini en güzel yansıtan Şehir Binası’nı, ülkedeki en güzel Barok yapılardan biri olan St.Maria Magdelana Collegiate Kilisesi’ni ve Özgürlük meydanını göreceğiz. Turumuzun ardından Varşova’ya doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Torun turuna katılabilirler. Torun, Orta Çağ Gotik mimarisini yansıtan, tamamen tuğladan yapılmış, anıtsal kiliseler, tarihi belediye binası ve şehir duvarlarını barındırmaktadır. Dünyanın, evrenin merkezinde yer almadığı gerçeğini kanıtlayan Mikaloj Kopernik'in doğduğu ve büyüdüğü şehir olan Torun, UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer almaktadır. Eski kent merkezi, Belediye Binası, ve Kopernik’in evini ziyaretin ardından Varşova’ya hareket ve geceleme otelimizde.
Torun turu: 35 € (Kişi Başı)


3.GÜN Ι VARŞOVA - KRAKOW (Salı, 13 Ağustos)
Sabah kahvaltısının ardından Varşova panoramik şehir turu düzenlenecektir. Görülecek yerler arasında; Panoramik olarak Kraliyet Sarayı, III. Zygmunt Waza sütün heykeli, Kraliyet Meydanı, Çanlı meydan, şehre giriş anıtsal kapısı Barbakan, Deniz Kızı Sirena anıtı ve Madam Curie’nin evi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Czestochowa turuna katılabilirler. Polonyanın açık hava müzesi olarak bilinen Czestochowa, Siyah Madonna tablosu, Bakire Meryem tapınağının evi olan Jasna Gora’nın Pauline manastırını bulunduran, dünyaca ünlü bir şehirdir.
Czestochowa turuna :35€ (Kişi başı)

4.GÜN Ι KRAKOW (Çarşamba, 14 Ağustos)
Kahvaltı sonrası panoramik Krakow şehir turumuz başlıyor. Papa II.Jean Paul’un başpiskopos iken papa seçildiği bu şehirde ilk olarak UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan tarihi şehir merkezini göreceğiz. Avrupa’nın en büyük meydanlarından biri olan ve etrafını çeviren sayısız tarihi binalar bulunan bu meydanda Ortaçağ Avrupası’nda gibi hissedeceksiniz. Sonrasında ise Wawel Kalesi’ni ve Papa II.Jean Paul’un rahip olarak ilk vaazını verdiği Wawel Katedrali’ni göreceğiz. Diğer görülecek yerler arasında ise; Pazar meydanı, Kumaş Pazarı-Kapalı Çarşı Sukiennice, Meryem Ana Bazilikası, Florianska caddesi, Barbakan, Slowacki Tiyatrosu bulunmaktadır. Şehir turu sonrası dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Wieclzka Tuz Madeni turuna katılabilirler. 13. Yüzyılda kaya tuzu madeni olarak kullanılan ve zaman içinde tuzdan heykeller yapılan Wieliczka Tuz Madeni, sanatsal çalışmalar ile yer altı şehrine dönüşmüş ve UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde de bulunmaktadır. Gezi sonrası otele transfer. Akşamını eğlenceli geçirmek isteyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek akşam yemekli Leh gecesi turunda, canlı müzik eşliğinde yerel tatların denenebileceği lokal bir restoranda geçirebilirler. Geceleme otelimizde .
Wieclzka Tuz Madeni Turu: 65 €(Kişi başı)
Leh gecesi Turu :55 € (Kişi başı)

5.GÜN Ι KRAKOW – WROCLAW (Perşembe, 15 Ağustos)
Sabah kahvaltısının ardından Wroclaw’a doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak yol üzerinde düzenleyeceği Auschwitz Nazi Kampı turuna katılabilirler. İkinci Dünya Savaşı sırasında yaklaşık 1,5 milyon Yahudi’nin sistematik olarak işkenceye maruz kaldığı ve katledildiği, UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Auschwitz –Birkenau Nazi kampını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından Wroclaw’a varış ve Wroclaw şehir turu. Şehir turumuzda tarihi merkezde bulunan Market Meydanı, 13.yüzyılda yapımına başlanan ve bugün hala toplumsal ve kültürel olaylar için kullanılan Şehir Binası’nı göreceğiz. Sonrasında ise tarihi 9.yüzyıla uzanan ve şehrin en eski kısmı olan Ostrow Tumski “Katedral Adası”nı göreceğiz. Turumuzun ardından otelimizde transfer. Geceleme otelimizde .
Auschwitz Nazi Kampı Turu: 65€ (Kişi Başı)

6.GÜN Ι WROCLAW – BERLIN (Cuma, 16 Ağustos)
Sabah kahvaltısının ardından Berlin’e hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak yol üzerinde düzenleyeceği Dresden turuna katılabilirler. Dresden’e varışımızı takiben şehir turumuz başlıyor. Görülecek yerler arasında; Kilisesi, Martin Semper Opera Binası, Tiyatro Meydanı, Kadınlar Luther Meydanı ve Prag Caddesi bulunmaktadır. Dresden’i gördükten sonra, Berlin’e hareket ediyoruz. Berlin’e varış ve geceleme otelimizde .
Dresden turu: 40€ (Kişi başı)

7.GÜN Ι BERLIN (Cumartesi, 17 Ağustos)
Sabah kahvaltısının ardından Berlin şehir turu. Panoramik olarak yapılacak olan Berlin şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Alexanderplatz, Fernsehturm (TV Kulesi), Rotes Rathaus (Berlin Belediye binası), Nikolai Meydanı, Berlin Katedrali, Schlossplatz ve Unter den Linden Bulvarı, iki ünlü katedrali ile Friedrichstraße ve Gendarmenmarkt, Berlin duvarı kalıntıları, Checkpoint Charlie, Brandenburg Kapısı, Potsdamer Platz ve Kurfürstendamm bulvarı bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Potsdam turuna katılabilirler .UNESCO Dünya Mirası listesinde olan Potsdam'da Sanssouci Sarayı, Dikilitaş, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kilisesi, Tarihi Değirmen Ende, Rus Kolonisi Aexandrowka, Fransız Kilisesi, St. Peter und Paul Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminin ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.
Potsdam turu:40€ (Kişi başı)8.GÜN Ι BERLIN - İSTANBUL (Pazar, 18 Ağustos)
Sabah kahvaltısının ardından havalimanına hareket. Pegasus Hava Yolları’nın PC 980 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:10’da İstanbul’a hareket. Saat 17:05’te Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

Dahil/Hariç Hizmetler

 • check-1 PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL(SAW) – BERLİN(SXF) – İSTANBUL(SAW) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
 • check-1 HAVALİMANI VERGİLERİ
 • check-1 3 VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMALAR
 • check-1 ŞEHİR KONAKLAMA VERGİLERİ
 • check-1 HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 • check-1 TÜM ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 • check-1 PANORAMİK POZNAN, VARŞOVA, KRAKOW, WROCLAW, BERLİN ŞEHİR TURLARI
 • check-1 PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ
 • check-1 ZORUNLU SIGORTA(15 EUR )
 • remove YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (15TL)
 • remove SAĞLIK SIGORTASI 30000€ TEMINATLI ( 15 EUR )-(ISTEGE BAGLI)
 • remove MUZE VE OREN YERLERI GIRIS UCRETLERI
 • remove VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI 120€)
 • remove PROGRAMDA ALTERNATİF OLARAK BELİRTİLEN CEVRE GEZİLERİ (İSTEĞE BAĞLI)
 • remove HER TURLU OTEL EKSTRALARI VE ŞAHSİ HARCAMALAR
 • remove ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (KISI BASI 5€) (ISTEGE BAGLI)
 • remove ERİS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (30 €) (KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ. (ISTEGE BAGLI)
 • remove ANKARA-İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI 100 € DİĞER İLLER 100 € KIBRIS 100 €(ISTEGE BAGLI)

Tur Haritası

Ico_maps Created with Sketch. New York, United States

Sık Sorulan Sorular

question-help-message
Eum eu sumo albucius perfecto?
Eum eu sumo albucius perfecto, commodo torquatos consequuntur pro ut, id posse splendide ius. Cu nisl putent omittantur usu, mutat atomorum ex pro, ius nibh nonumy id.
question-help-message
Eum eu sumo albucius perfecto?
Eum eu sumo albucius perfecto, commodo torquatos consequuntur pro ut, id posse splendide ius.
question-help-message
Eum eu sumo albucius perfecto?
Eum eu sumo albucius perfecto, commodo torquatos consequuntur pro ut, id posse splendide ius. Cu nisl putent omittantur usu, mutat atomorum ex pro, ius nibh nonumy id.
question-help-message
Eum eu sumo albucius perfecto?
Eum eu sumo albucius perfecto, commodo torquatos consequuntur pro ut, id posse splendide ius. Cu nisl putent omittantur usu, mutat atomorum ex pro, ius nibh nonumy id.

Değerli Görüşler

0/5
Terrible
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total
Ico_close Created with Sketch.
from €599,00
Extra
 • Schengen Vize Hizmet(€120,00) *
 • Seyahat Sağlık Sigortası(€15,00) *

Operasyon

root

Member Since 2019

99 Reviews

Fırsat Aboneliği

Tatil fırsatlarını ilk sen yakala