from €329,00 €292,81
Rezervasyon

Orta Avrupa Turları

ico_maps_add_2 Created with Sketch. prag
Very Good
ico_clock Created with Sketch.

Süre

7 Gece 8 Gğn

ico_tour_type Created with Sketch.

Tur Tipi

Günlük Tur

ico_adults_blue Created with Sketch.

Kontenjan

6 kişi

Vize Durumu

___

Tur Programı

Kappa turun inanılmaz fiyat avantajları ile sunduğu Orta Avrupa ülkeleri turumuzda 1 hafta da 4 farklı ülkeyi gezmeye hazır mısınız? , Ortaçağ’ın izlerini günümüze taşıyan Budapeşte,Viyana ve Prag şehirleri ile gotik bir yolculuğa çıkacaksınız. Çek Cumhuriyeti’nin Başkenti ‘Altın Şehir’ Prag’da sıradışı katedralleri merakla gezecek, eski şehir meydanının kalabalığına kapılacaksınız. Vlata Nehri üzerine kurulu bu şehri şarabınızı yudumlarken, tekneyle de keşfetme fırsatı bulabileceksiniz.

Tur

 • PEGASUS HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL – PRAG / BUDAPEŞTE -İSTANBUL ARASI EKONOMİ SINIFI GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ
 • HAVALİMANI VERGİLERİ VE SERVİSLERİ BEDELİ
 • ALAN-OTEL-ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TRANSFERLERİ
 • PRAG (3), VİYANA (2), BUDAPEŞTE (2) OLMAK ÜZERE 7 GECE 8GÜN KONAKLAMA
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN SABAH KAHVALTILARI
 • PRAG, VİYANA, BUDAPEŞTE YARIM GÜNLÜK PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

Tur Programı

Tümünü Göster
1.GÜN Ι İSTANBUL – PRAG (Cuma, 22 Kasım)
1.GÜN Ι İSTANBUL – PRAG (Cuma, 22 Kasım)

Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Havayolları kontuarı önünde saat 11:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Pegasus Havayolları’nın PC301 sefer sayılı uçağı ile saat 13:50’de Prag’a hareket. Saat 15:30’da varış. Panoramik şehir turumuzda Küçük Mahalle , Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Vlatava Nehri Tekne turuna katılabilirler. Prag’ı ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal geçişleriyle birlikte unutulmaz bir gece yaşayacaksınız . Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Vlatava Nehri Tekne turu: 35 Euro (Kişi başı)

2.GÜN Ι PRAG (Cumartesi, 23 Kasım)
2.GÜN Ι PRAG (Cumartesi, 23 Kasım)

Otelimizden alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek Karlovy Vary turuna katılabilirler.17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Serbest zamanınızda kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Çek Gecesi turuna katılabilirler.Prag'ın yerel restoranlarınında Çekya’ya özgü müzik, folk danslar eşliğinde Çek mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz. Geceme otelimizde
Karlovy Vary Turu : 55 € Kişi Başı
Çek Gecesi Turu : 50 € Kişi Başı

3.GÜN Ι PRAG (Pazar, 24 Kasım)

Otelimizden alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek Dresden turuna katılabilirler.Bu turumuzda Prag’a 160 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan, II. Dünya Savaşı sonrası küllerinden doğan ve barok mimarisi ile inşa edilmiş muhteşem şehir merkezini ziyaret ederek şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Fraunkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl terası, kral yolu, Elbe Nehri ve Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Ardından Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve UNESCO’NUN Dünya Mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından alternatif organize edilecek Prag Ortaçağ Gecesi turuna katılabilirler.Bu turumuzda Avrupa’nın 14.yy’den kalma tarihi ve otantik restoranlarından birinde, esir kızlar masanızda size eşlik edebilir, dilenciler, sokak savaşçıları yanınızdan geçebilir, ortaçağ eğlencesi, müzik aletleri ve danslarıyla büyülenebilirsiniz. Sizler de bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Dresden Turu: 60 € Kişi Başı
Prag Ortaçağ Gecesi Turu : 55 € Kişi Başı

4.GÜN Ι PRAG-VİYANA (Pazartesi, 25 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ardından Prag’dan ayrılıyor ve Viyana doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek Cesky Krumlov turuna katılabilirler. Vltava nehrinin kıvrımları içerisinde bir ada gibi gözüken Cesky Krumlov; evleri, sokakları ve kalesi ile sizi ortacağa geri götürecek.. Turumuz sonrası Viyana’ya devam ediyoruz. Viyana varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuz esnasında Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Bu turumuzda Viyana’nın eğlence merkezi olan Grinzig Tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen restoranlarından birinde kemanlar, akordeonlar, Viyana şarkıları eşliğinde unutulmaz saatler geçireceksiniz. Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman eşliğinde Grinzinger Heurige şarapların ikram edildiği muhteşem bir gece geçireceksiniz. Bu turumuz öncesinde şehrin en hakim tepesi Kahlenbergi’yi ziyaret ediyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Cesky Krumlov turu: 30 Euro (Kişi başı)
Grinzing Meyhaneleri Turu: 50 Euro (Kişi başı)

5.GÜN Ι VİYANA (Salı, 26 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek Mayerling, Seegrotte Baden Şehri Wienerwald Turu turuna katılabilirler. Nazi Almanyası’nın 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotte’de tekne turu yapıyoruz, Viyana’nin muhteşem ormanlarinda geçilecek bir sonraki duragimiz, Beethoven'in 9. Senfonisi'ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Badenolacak. Schönbrunn Sarayin Bahcesini ve Viyana şehir merkezine dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek Konser turuna katılabilirler.
Wienerwald Turu: 50 Euro (Kişi başı)
Konser Turu: 50 Euro (Kişi başı)

6.GÜN Ι VİYANA-BUDAPEŞTE (Çarşamba, 27 Kasım)

Otelimizden alacağımız sabah kahvaltısının ardından Viyana’dan ayrılıp Budapeşte’ye doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Bratislava turuna katılabilirler. Kişi başı 25.000 €’luk milli gelirle Orta Avrupa’nın en zengin başkentlerinden olan Bratislava şehir turumuzda; Bratislava nehir kıyıları , Bratislava Kalesi, St.Martin katedrali, eski şehir merkezi, Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası ve Mozart’ın 6 yaşında konser verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından Budapeşte’ye yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Şehir turumuzda Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele transfer. Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından alternatif olarak organize edilecek Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlence turuna katılabilirler. Bu turumuzda Budapeşte’nin en otantik restoranında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, Meşhur Macar Gipsy orkestrasının müzikleri eşliğinde unutulmaz bir gece geçireceğiz. Akşam yemeği esnasında ayrıca meşhur Tokaji şaraplarının tadımını yapma fırsatımız olacaktır. Otelimize dönerken Budapeşte’nin muhteşem gece manzaralarını görme imkanına sahip olacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
Bratislava turu: 30 Euro (Kişi başı)
Çigan Gecesi Turu: 50 Euro (Kişi başı)

7.GÜN Ι BUDAPEŞTE (Perşembe, 28 Kasım)

Otelimizden alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Esztergom & Visegrad & Szentendre turuna katılabilirler. Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi olan Estergon Bazilikası’nı geziyoruz. Estergon sonrası Visegrad kasabasin’da Rönesans atomsferini yansıtan bir mekanda öğle yemeğini aliyoruz. Yemek sonrasi Szentendere Artistler Köyü’ne gidiyoruz, Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacağınız serbest zaman sonrasında Budapeşte’ye yola çıkıyoruz. Otele varışımızın ardından serbest zaman. Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından alternatif olarak organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna (25 Euro) katılabilirler . Bu turumuzda dünyanın en görkemli nehirlerinden biri olan Tuna Nehri üzerinde tekne turumuzu yaparken meşrubat veya içki ikramı. Avrupa’nın en güzel gece aydınlatmalarının yapıldığı Budapeşte’de Buda ve Peşte yakalarını en güzel açılardan fotoğraflama fırsatı bulacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
Esztergom & Visegrad & Szentendre turu: 55 Euro (Kişi başı)
Tuna nehri Tekne turu: 25 Euro (Kişi başı)

8.GÜN Ι BUDAPEŞTE –İSTANBUL (Cuma, 29 Kasım)

Otelimizden alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçağın saatine bağlı olarak rehberimizin daha önceden belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Gümrük ve bilet işlemleri sonrası Pegasus Havayolları’nın PC332 sefer sayılı uçağı ile saat 13:15’de İstanbul’a hareket. Saat 16:20’de İstanbul’a varış.

Dahil/Hariç Hizmetler

 • check-1 PEGASUS HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL – PRAG / BUDAPEŞTE -İSTANBUL ARASI EKONOMİ SINIFI GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ
 • check-1 HAVALİMANI VERGİLERİ VE SERVİSLERİ BEDELİ
 • check-1 ALAN-OTEL-ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TRANSFERLERİ
 • check-1 PRAG (3), VİYANA (2), BUDAPEŞTE (2) OLMAK ÜZERE 7 GECE 8GÜN KONAKLAMA
 • check-1 PROGRAMDA BELİRTİLEN SABAH KAHVALTILARI
 • check-1 PRAG, VİYANA, BUDAPEŞTE YARIM GÜNLÜK PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
 • check-1 PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
 • remove CEK SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ (120 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 • remove YURT DIŞI ÇIKIŞ BEDELI (15 TL) (BANKAYA VEYA HAVALIMANI VERGI OFISINE ODENIR)
 • remove SAĞLIK SİGORTASI 30000 € TEMİNATLI(15 €) (ISTEĞE BAGLI)
 • remove KISISEL HARCAMALAR,
 • remove ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (KISI BASI 5 € )(ISTEĞE BAGLI)
 • remove MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)
 • remove YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR)
 • remove PROGRAMDA ALTERNATİF OLARAK BELİRTİLEN CEVRE GEZİLERİ,(ISTEGE BAGLI)

Tur Haritası

Ico_maps Created with Sketch. prag

Sık Sorulan Sorular

question-help-message
In 1972, the Urraco
In 1972, the Urraco, which had experienced several initial slowdowns, was finally put into production. Almost inevitably, the S version also arrived in October of that year. In this case, the goal was not to enhance the car's performance but to improve its overall quality, which had been neglected in the haste to start production.
question-help-message
Which had experienced several initial slowdowns
In 1972, the Urraco, which had experienced several initial slowdowns, was finally put into production. Almost inevitably, the S version also arrived in October of that year. In this case, the goal was not to enhance the car's performance but to improve its overall quality, which had been neglected in the haste to start production.
question-help-message
The haste to start production.
In 1972, the Urraco, which had experienced several initial slowdowns, was finally put into production. Almost inevitably, the S version also arrived in October of that year. In this case, the goal was not to enhance the car's performance but to improve its overall quality, which had been neglected in the haste to start production.

Değerli Görüşler

3.9/5
Very Good
Based on 3 reviews
Excellent
0
Very Good
2
Average
1
Poor
0
Terrible
0
Paket tur, Kültür Turları, Bireysel Grup geziler

Customer

09/02/2019

sdfsd

ыацыа
Paket tur, Kültür Turları, Bireysel Grup geziler

Customer

25/01/2019

asdas

safgdfbsdfsdgdhsfegrehw
Paket tur, Kültür Turları, Bireysel Grup geziler

Customer

15/01/2019

Recommended

Our guide was super friendly, the route is easy and well paced. If you don't know the area and you want some facts about it, the tour is a good choice.
Showing 1 - 3 of 3 in total
Ico_close Created with Sketch.
11%
from €329,00 €292,81
Extra
 • Schengen Vize Sigortası(€120,00) *
 • Seyahat Sağlık Sigortası(€15,00) *
 • İptal Güvence Sigortası(€30,00)

Operasyon

root

Member Since 2019

99 Reviews

Fırsat Aboneliği

Tatil fırsatlarını ilk sen yakala