from €349,00
Book Now

Büyük İspanya – Endülüs

ico_maps_add_2 Created with Sketch. Spain, Madrid
Average
ico_clock Created with Sketch.

Duration

7 gece 8 Gün

ico_tour_type Created with Sketch.

Tour Type

Daily Tour

ico_adults_blue Created with Sketch.

Group Size

100 people

Group Created with Sketch.

Languages

___

Overview

İspanya Turları ile hayallerinizdeki İspanya tatilini Kappa tur ile yaşayacaksınız, İspanya, İber Yarımadası’nın kültür ve sanat kokan, dünyaca ünlü tarihi yapılarıyla ilgi çeken ülkesidir. Başkent Madrid’te, Gran Via Caddesi’nde mimari yapıları incelerken, bir yandan da alışveriş yapma fırsatı bulabilirsiniz. Barcelona’da görebileceğiniz halk arasında ‘Bitmeyen Kilise’ olarak bilinen La Sagrada Familia Bazilikası, modern mimarinin öncülerinden Antoni Gaudi’nin görkemli yapıtlarından biri olarak karşınıza çıkacak ve sizleri kendine hayran bırakacak.

HIGHLIGHTS

 • SCHENGEN VİZE UCRETI VE HİZMET BEDELI 120 €(ISTEGE BAGLI)
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 15 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)
 • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,
 • ŞAHSİ HARCAMALAR
 • ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 €) (ISTEGE BAGLI)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI)
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)
 • YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 2,4,6 EURO (SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE DIREK OTELE ODENIR)
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI ( 15 EUR ) (ISTEGE BAGLI)
 • ANKARA,IZMIR ICHAT BAĞLANTI 100 € DIGER ILLER 100 €/ KIBRIS 100 € (İSTEGE BAGLI)
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI)
 • (30 €)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

Itinerary

1.GÜN Ι ISTANBUL - MADRID (Pazar, 24 Kasım)

Siz değerli misafirlerimizle Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali kappatur kontuarında saat 08:40’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayolları PC1099 seferi ile saat 10:40’da Madrid'e uçuş, Yerel saat ile 14:20’de Madrid’e varış. Madrid’e varışımızın ardından Madrid panaromik turunu yapıyoruz. Madrid panaromik turunda; boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir tatil merkezi olan tarihi başkentte Plaza de Espagna, Puerto de Alcala otobüsle panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Panaromik turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Madrid Şaheserleri Turuna katılabilirler.Bu tur sırasında dünyanın 2. en büyük boğa güreşi arenası, Avrupa kapısı olarak nitelendirilen “Torres De Europa”,dünyanın en iyi takımlarından biri olan Real Madrid’in stadyumu,Kraliyet Sarayı,İspanya Meydanı,Opera Binası,Almudena Katedrali,Plaza Mayor,Sol Meydanı,Kıbele Meydanı dünyanın en önemli ilk 3 müzesi arasında yer alan Prado Müzesi(dışarıdan),Neptun Çesmesi ve İspanya’nın tek botanik bahçeli tren istasyonu Atocha görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €

2.GÜN Ι MADRID (Pazartesi, 25 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Segovia Turuna katılabilirler. Bu turumuzda göz kamaştırıcı bu şehir de unutulmaz bir gün geçiriyoruz. Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ve kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı, Yahudi Mahalleleri görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otele transfer.Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Flamenko Show turuna katılabilirler, otelden hareket Flamenko ve folklor dansları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak geçecek unutulmaz bir geceden sonra Geceleme otelinizde.
Segovia turu (kişi başı): 50 €
Flamenco Show (Kişi Başı): 55 €

3.GÜN Ι MADRID - GRANADA (Salı, 26 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odalarımızın boşaltılması ardından Granada’ya doğru hareket ediyoruz. Madrid den Granada’ya geçerken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Toledo ve Elhamra Sarayı Turuna katılabilirler. Avrupa’nın en eski ve en güzel yerleşim birimlerinden olan Toledo’ya varış.Önce büyük katedralin gezilmesi. Arkasından Santa Maria la Blanca Sinagogu ve El Greco’nun en önemli eserlerinden birinin bulunduğu Santa Tome Kilisesi (dışarıdan) ve yolda yahudi mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Ardından Elhamra Sarayı turumuzu gerçekleştiriyoruz. Elhamra Sarayı turu (Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir. Harem girişi için misafirler müsaitliğe bağlı olarak kapıdan bilet alıp münferit giriş yapabilirler). Elhamra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir. Ardından Granada yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışı takiben Granada otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Sacromonte Çingene Mahallesi Turuna katılabilirler. Dunya kultur mirasi listesinde olan eski cingene mahallesi sagramontede dogal magaralarda bir icki eşliğinde dogal çingene showunu izliyoruz ve show sonrası yine dünya kültür mirası listesinde olan eski müslüman mahallesi Albayzın'de gezintimizi gerçekleştiriyoruz.Turumuzun ardından Granada otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Toledo ve Elhamra sarayı (kişi başı): 95 €
(NOT:Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir. Harem girişi için misafirler müsaitliğe bağlı olarak kapıdan bilet alıp münferit giriş yapabilirler).( Elhamra sarayı turu saray müsaitliğine göre turun 5.günü Valenciya ya gitmeden de yapılabilir.)
Sacramonte Çingene Mahallesi (kişi başı): 30 €

4.GÜN Ι GRANADA (Çarşamba, 27 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Sevilla ve Cordoba Turuna katılabilirler. Sevilla turumuzda Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan katedral (dışarıdan), Arap Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar (dışarıdan), Altın Kule denilen 13. yy’dan kalma kale, birçok ortaçağ kilisesi, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır.Ardından Cordoba’ya hareket varışın ardından bu turumuzda yapımına 785 yılında başlanan ve 987’de tamamlanan batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba camii (dışarıdan), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor görülecektir. Tur sonra otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
Sevilla ve Cordoba Turu (kişi başı): 90 €

5.GÜN Ι GRANADA - VALENCIA (Perşembe, 28 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odalarımızın boşaltılması ardından Valencia’ya hareket.Valencia’ya varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir gezimizde portakalları ile ünlü meyve bahçelerini, Gotik Katedrali görülecek yerler arasındadır.15. yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market, Eski Market alanı ve Bilim & Sanat Şehri’ndeki en yeni mimari projeleri göreceğiz. Panoramik şehir gezisinin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Valencia Şaheserleri turumuza katılabilir. Ünlü mimar Santiago Calatrava'nin Sanat ve bilim sehri mimarlik harikası gezilecek,15.yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market Eski Market alanı,Valencia limanlari,katedrali,formula1 pisti,ve Malvarossa plajları ve Torres de Serrano tarihi kapısı görülecek ve horchata tadımı yapılacaktır. Ardından otele transferleriniz ve Geceleme otelimizde.
Valencia şaheserleri turu (kişi başı) : 30 €

6.GÜN Ι VALENCIA -BARCELONA (Cuma, 29 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısıve odalarımızın boşaltılması ardından Barcelona ya hareket. Barcelona’ya varışımızın ardından Barcelona panaromik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda Paseyo de Gracia, Gaudi tarafından yapılan Plaza de Catalunya, La Ramblas dışarıdan görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Barcelona Şaheserleri Turuna katılabilirler. Akdeniz’in batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hıristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda Paseyo de Gracia, Plaza de Catalunya, La Ramblas, Gaudi tarafından yapılan ve dışardan görebileceğimiz Sagra de Familia Kilisesi ,eski liman ve limandaki Colon meydanı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrasında yapacağımız yolculuk sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 €

7.GÜN Ι BARCELONA (Cumartesi, 30 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu’na katılabilirler.Önce tarihi Girona şehrine varış daha sonrasında ise Katedral ve Yahudi Mahallelerini görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından ünlü ressam Salvador Dali’nin yaşadığı Figueres’e hareket. Burada dünyaca ünlü gerçeküstü eserlerindeki tuhaf ve çarpıcı imgelerle ünlenmiş Salvador Dali Müzesini gezeceğiz.Turlarımızın bitiminde otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu (KişiBaşı):60€ (Dali Müzesi girişi dahildir.)

8.GÜN Ι BARCELONA – ISTANBUL (Pazar, 1 Aralık)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltma. Rehberimizin belirleyeceği saatte Barcelona Havalimanı’na hareket. Check-in işlemlerimizin ardından Pegasus Havayollarının PC1092 seferi ile saat 14:20 de İstanbul’a hareket.Yerel saat ile 19:00’da İstanbul’a varışımızın ardından kappatur hizmetlerinin sonu.

Included/Exclude

 • check-1 PEGASUS HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL/ MADRID-BARCELONA / İSTANBUL UÇAK BİLETİ
 • check-1 HAVALİMANI VERGİLERİ
 • check-1 ZORUNLU SIGORTA
 • check-1 SEÇİLEN KATEGORİ OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,
 • check-1 ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 • check-1 VALENCİA,MADRİD, BARCELONA PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,
 • check-1 PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ
 • remove Additional Services
 • remove Insurance
 • remove Drink
 • remove Tickets

Tour's Location

Ico_maps Created with Sketch. Spain, Madrid

FAQs

question-help-message
When and where does the tour end?
Your tour will conclude in San Francisco on Day 8 of the trip. There are no activities planned for this day so you're free to depart at any time. We highly recommend booking post-accommodation to give yourself time to fully experience the wonders of this iconic city!
question-help-message
When and where does the tour start?
Day 1 of this tour is an arrivals day, which gives you a chance to settle into your hotel and explore Los Angeles. The only planned activity for this day is an evening welcome meeting at 7pm, where you can get to know your guides and fellow travellers. Please be aware that the meeting point is subject to change until your final documents are released.
question-help-message
Do you arrange airport transfers?
Airport transfers are not included in the price of this tour, however you can book for an arrival transfer in advance. In this case a tour operator representative will be at the airport to greet you. To arrange this please contact our customer service team once you have a confirmed booking.
question-help-message
What is the age range?
This tour has an age range of 12-70 years old, this means children under the age of 12 will not be eligible to participate in this tour. However, if you are over 70 years please contact us as you may be eligible to join the tour if you fill out G Adventures self-assessment form.

Reviews

2.8/5
Average
Based on 4 reviews
Excellent
1
Very Good
0
Average
2
Poor
0
Terrible
0
Paket tur, Kültür Turları, Bireysel Grup geziler

Customer

10/02/2019

Testing

Nice work!
Paket tur, Kültür Turları, Bireysel Grup geziler

Customer

03/02/2019

tit oui uiouo

ty tiuy uiy uy u yiituyy
Paket tur, Kültür Turları, Bireysel Grup geziler

Customer

15/01/2019

Easy way to discover the city

Buses don't come often and drivers don't have this information, there is a site that shows you the GPS location of the bus
Paket tur, Kültür Turları, Bireysel Grup geziler

Customer

17/03/2015

Very Good

Varius massa maecenas et id dictumst mattis. Donec fringilla ac parturient posuere id phasellus erat elementum nullam lacus cursus rhoncus parturient vitae praesent quisque nascetur molestie quis
Showing 1 - 4 of 4 in total
Ico_close Created with Sketch.
from €349,00
Extra
 • Schengen Vize Hizmet(€120,00) *
 • Seyahat Sağlık Sigortası(€15,00) *
 • İptal Sigorta Paketi(€30,00) *

Organized by

root

Member Since 2019

99 Reviews

You might also like

Fırsat Aboneliği

Tatil fırsatlarını ilk sen yakala